Veľkoobchod

Spoločnosť ARUN company s.r.o. zásobuje veľkoobchody so zdravou výživou a stovky zdravých výživ, lekární, predajní s prírodnou kozmetikou
  • ponuka cca 1000 prírodných produktov (aloe vera šťava, aloe vera gél, kozmetika z aloe vera, doplnky stravy, produkty z echinacei a propolisu, ajurvédska káva, ajurvédske produkty, ekologické čistiace prípravky, rastlinné krmivo pre psov a mačky)
  • kvalifikované poradenstvo v odbore "zdravý životný štýl"
  • pravidelné predajné akcie podporované reklamou v časopisoch pre ženy
  • vzorky zadarmo
  • darčeky zadarmo pre stálych klientov
  • kvalitný zásielkový predaj
  • zásobovanie zdravých výživ, lekární, obchodov s prírodnou kozmetikou a rôznych špecializovaných obchodov
  • program "POMÁHÁME ŽÍT ZDRAVO"

Ako jediní na slovenskom trhu ponúkame ALOE VERA ŠŤAVU S NONI:
Spojením šťavy z ALOE a NONI vzniká synergický efekt (obe zložky sa navzájom posilňujú vo svojich účinkoch). NONI ovocie pochádza priamo z Havaja z vulkanických polí bohatých na živiny a stopové prvky. Vďaka prítomnosti aktívnych zložiek Aloe a NONI, ktoré sa vo vyváženom pomere posilňujú a dopĺňajú, je tento doplnok stravy vhodný pre podporu dobrého trávenia a prirodzenej imunity. Pre príjemnejšiu chuť a posilnenie účinku je receptúra obohatená o med a čučoriedkovou šťavu.

Aloe šťava je vyrobená jedinečným spôsobom, v ktorom sa sčítavajú optimálne vlastnosti vnútornej časti listu (bez aloninu) a čistého gélu, obsiahnutého vo vnútri. Aloe šťava získaná priamo z čerstvej dužiny, krájanej ručne. Aloe získaná zberom v Mexiku, pestované bez použitia chemických látok podľa zásad bioorganického poľnohospodárstva. Aloe je spracovaná za studena.

NONI pestované v tropickej oblasti Tichého oceánu - oblasť Havaja, na vulkanických poliach, kde vďaka vysokej hladine výživných zložiek nie je potrebné používať chemické hnojivá. Vyrobené podľa prísnych kritérií ISO 9001 (kontrola kvality a obsahu aktívnych zložiek).


Informačná hláška
Spracovávam požiadavku,
čakajte prosím...
Vaša zľava
0.0 %
Do dopravy zadarmo:
72,00 €